سنگ نما | قیمت سنگ نما | انواع سنگ نما

سنگ نما تراورتن، سنگ نما رومی، قیمت انواع سنگ نما، انواع سنگ ساختمانی با عکس، کاتالوگ سنگ های ساختمانی، انواع سنگ ساختمانی کف، انواع سنگ نمای خارجی، نمای سنگ تراورتن سفید....

بدون شک اگر در مرحله انتخاب سنگ نما برای ساختمان خود باشید بارها با عبارات فوق در موتورهای جست و جو رو به رو شده اید و مطمعنا انواع مدل سنگ نما و سنگ مصنوعی و یا سنگ آنتیک و شاید هم مواردی نظیر سمنت پلاست توجهتان را جلب نموده باشد. اما سوال اینجاست:

کدام سنگ نما را برای نمای داخلی و خارجی ساختمان انتخاب کنم ؟

سنگ نما مصنوعی و یا ...؟ با توجه به تنوع بسیار زیاد سنگ های مصنوعی و قیمت مناسب انواع سنگ مصنوعی آیا انتخاب و بکارگیری سنگ های طبیعی که رابطه مستقیمی با تخریب معادن دارند کار درستیست ؟ توجه شما را به معرفی اجمالی انواع سنگ های مصنوعی و سنگ آنتیک صدر استون و جدید ترین محصول سنگ نما، بتن اکسپوز جلب می نماییم:

 

    ویدئو معرفی صدراستون، اولین تولیدکننده سنگ آنتیک مصنوعی

    شما را به مشاهده ویدئو باز دید مجازی از شرکت نما سنگ صدر، صدراستون دعوت مینماییم.

  • بیشترین تنوع محصولات تولیدی سنگ آنتیک و سنگ مصنوعی.
  • مخترع تایل بتن اکسپوز.
  • بیش از 33 مدل سنگ مصنوعی دکوراتیو.
  • بیش از 20 نمایندگی فعال فروش سنگ مصنوعی در کشور.
  • اولین و معتبرترین برند ملی در صنعت سنگ نما مصنوعی.
  • تولید محصولات سنگ نما مصنوعی با درجه کیفیت ++A تحت لیسانس کانادا.

انواع سنگ نما ساختمانی کف

انواع سنگ نما ساختمانی کف ، به عنوان یکی از قسمت های مهم نما داخلی ساختمان تلقی می شوند. سنگ نما ساختمانی برای کف علاوه بر جلوه زیبایی که به محیط می بخشد موجب نظافت بهتر و احساس یکپارچگی و حفظ اصالت نما داخلی ساختمان می شوند ودر کنار برخورداری از دوام بالا ، می توانند گزینه بسیار مناسبی برای ست شدن با انواع شومینه سنگی باشند. از این رو شرکت نما سنگ صدر برایتان در آینده نزدیک محصولات جدیدی با این عنوان و کاربرد را در نظر دارد که میتوانید با اشتراک در خبرنامه ما در انتهای سایت از جدید ترین محصولات سنگ نما صدر استون آگاه شوید.

قیمت انواع سنگ نما

قیمت سنگ نما را می توان یکی از اصلی ترین فاکتور های انتخاب بین انواع سنگ نما بعد از کیفیت و تنوع آن‌ها نام برد. بدون شک هزینه نهایی نما ساختمان تابعی از هزینه و قیمت سنگ نما بکار رفته در نما ساختمان می باشد. با افتخار میتوانیم اعلام کنیم علاوه بر تنوع بسیار بالا در کنار کیفیت بی نظیر سنگ های تولیدی صدر استون تحت لیسانس کانادا ، قیمت سنگ نما مصنوعی و آنتیک ما بسیار مناسب تر و متنوع تر از سایر انواع سنگ‌ نما میباشد از این رو جهت اطلاع از قیمت دقیق سنگ های نمای شرکت نما سنگ صدر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سنگ نما تراورتن

سنگ نما تراورتن ، امروزه به دلیل محدود بودن تنوع و کیفیت پایین سنگ نما تراورتن نسبت به سنگ مصنوعی و یا سنگ آنتیک رفته رفته جایگاه خود را با محصولات با کیفیت تر و همچنین با تنوع طراحی بیشتر نظیر آنچه که یاد شده ( سنگ انتیک ) داده است. از این رو مفتخریم که اعلام کنیم شرکت نما سنگ صدر ( صدراستون ) به عنوان قدیمی ترین و اولین تولید کننده سنگهای مصنوعی بیش از 33 مدل سنگ و تایل بتن اکسپوز را برای این منظور آماده کرده است.

کاتالوگ سنگ نما ساختمانی

کاتالوگ سنگ نما ساختمانی صدر استون به دو روش قابل دریافت می‌باشد. اول: نسخه الکترونیکی یا pdf کاتالوگ سنگ نما ساختمانی که در وبسایت صدراستون موجود بوده و با کلیک روی دریافت کاتالوگ سنگ نما قابل دانلود میباشد و دوم : جهت دریافت نسخه چاپی کاتالوگ سنگ نما ساختمانی و محصولات صدر استون میتوانید با مراجعه به آدرس شرکت در انتهای صفحه و یا تماس با شماره تلفن 87106-021 کاتالوگ محصولات سنگ نما مصنوعی صدر استون را درخواست نمایید تا در اختیار شما بازدیدکننده محترم قرار گیرد

بتن اکسپوز نما

بتن اکسپوز نما

سنگ نما دکوراتیو

سنگ نما دکوراتیو

سنگ نما مصنوعی

سنگ نما مصنوعی

سنگ نما آنتیک

سنگ نما آنتیک

اشتراک در خبرنامه

محصولات

سنگ مصنوعی ,سنگ آنتیک,سنگ انتیک,سنگ دکوری,سنگ دکوراتیو,سنگ نما,سنگ نمای داخلی,سنگ تزیینی,سنگ مصنوعی تزیینی,سنگ تزئینی,بتن اکسپز,بتن اکسپوز,صدر استون,نمایندگی فروش سنگ,سمنت پلاست,

نشانی ما

تهران، شهرک غرب، فاز2، خ هرمزان، بین کوچه دوم و چهارم پلاک 1 تلفن: 88576006 و 87106-021 کد پستی: 1466613964
کارخانه: شهرک صنعتی شمس آباد،بلوار نارنجستان،گلبرگ ۳، پلاک ۵
تلفن :۹۸۲۱۸۷۱۰۶+ و ۹۸۲۱۸۸۵۷۶۰۰۶+