آجر نما | آجر نما نسوز | آجر نما سنتی و مصنوعی

آجر نما و آجر نما نسوز مصنوعی صدر استون یکی از پرفروش ترین سنگ های مصنوعی تولیدی نما سنگ صدر میباشد. تنوع بسیار زیاد انواع سنگ نما آجری صدر استون موجب گردیده که یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب بین انواع سنگ مصنوعی آنتیک  و آجری مصنوعی تولید صدر استون باشد.

برتری آجر نما نسوز صدر استون

آجر نما نسوز صدر استون با بهره‌گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید سنگ نما مصنوعی تولید شده و طرح آجر نما صدر استون با کیفیت ببسیار بالایی تحت لیسانس کانادا تولید میگردد از این رو آجر نما مصنوعی تولیدی صدر استون هیچ گاه شوره نمیزند و به راحتی قابل شست و شو می باشد. آجر نما نسوز و ضد شوره صدر استون در انواع طرح و رنگ بندی تولید شده که امکان انتخاب در بازه وسیع تری را به مشتریان محترم میدهد.

    ویدئو معرفی صدراستون، اولین تولیدکننده سنگ آنتیک مصنوعی

    شما را به مشاهده ویدئو باز دید مجازی از شرکت نما سنگ صدر، صدراستون دعوت مینماییم.

  • بیشترین تنوع محصولات تولیدی سنگ آنتیک و سنگ مصنوعی.
  • مخترع تایل بتن اکسپوز.
  • بیش از 33 مدل سنگ مصنوعی دکوراتیو.
  • بیش از 20 نمایندگی فعال فروش سنگ مصنوعی در کشور.
  • اولین و معتبرترین برند ملی در صنعت سنگ نما مصنوعی.
  • تولید محصولات سنگ نما مصنوعی با درجه کیفیت ++A تحت لیسانس کانادا.

Old brick آجر نما نسوز

 Old brick آجر نما نسوز

Old brick آجر نما نسوز

 Old brick آجر نما نسوز

Old brick آجر نما نسوز

 Old brick آجر نما نسوز

Old brick آجر نما نسوز

آجر نما نسوز

انواع آجر نما نسوز

انواع آجر نما نسوز تولیدی صدر‌استون ، دارای ضمانت بهترین کیفیت و قیمت می باشند که موجب جلب رضایت مشتریان گرامی شده است. آجر نما نسوز صدراستون در حالت پیش فرض دارای چهار رنگ مختلف می باشند که به سفارش مشتری امکان تولید در انواع رنگ های دلخواه نیز امکان پذیر است. آجرهای نما صدر استون ضد شوره بوده اند و در مقابل تغییرات دمایی و رطوبت کاملا مقاوم می بتشد و این امر موجب شده تا در سخت ترین شرایط آب و هوایی نیز این محصول زیبا همچنان بدون شوره و ترک خوردگی نمای ساختمان ها را تجلی ببخشد. سنگ نمای اجری صدراستون با توجه به قیمت بسیار مناسب و تنوع بالای آن یکی از محبوبترین و پرفروش ترین محصول های این مجموعه میباشد.

آجر نما چیست

اجر نما و یا همان نمای ساختمانی آجری بدون شک یکی از قدیمی ترین متریال هایی بوده که در گذشته به عنوان نمای خارجی و گاهی داخلی ساختمان ها در نبود انواع سنگ های مصنوعی و سنگ انتیک و حتی بتن اکسپوز به عنوان تنها انتخاب برای این کاربرد استفتده میشد. اما نسل جدید این نمای اصیل تنها نام آن را به طور کامل به ارث برده و در آن تغییرات اساسی در نحوه تولید سنگ نما و کیفیت ایجاد شده است و به لحاض تنوع بالای رنگ و زیبایی به هیچ عنوان با نسل گذشته آجر های نما قابل مقایسه نیست. آجر نما مصنوعی تولید شده صدر استون با تکنولوژی منحصر به فرد و اختصاصی با بیشترین تنوع رنگ ، بالاترین  کیفیت و سبکترین وزن تولید شده است که در نوع خود محصولی انقلابی و بی بدیل است . آجرهای نمای تولیدی صدر استون کاملا ضد حریق میباشند.

قیمت آجر نما نسوز

قیمت آجر نما نسوز صدر استون با وجود ویژگی های منحصر به فرد و بارز این محصول زیبا و محبوب دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد که با توجه به نوسانات و تغییرات جزئی قیمت از شما بازدیدکننده محترم تقاضا میشود جهت اطلاع از قیمت آجر نما نسوز مصنوعی صدر استون old brick با شماره تماس شرکت 87106-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را به بهترین و دقیق ترین نحو ممکن راهنمایی نمایند. همچنین میتوانید جهت مشاوره و انتخاب انواع سنگ نما آجری و مصنوعی و سنگ انتیک صدراستون از طریق تماس تلفنی و یا حضور در دفتر شرکت نما سنگ صدر بهره مند شوید و کارشناسان ما شما ره به بهترین و دقیق‌ترین نحو ممکن در امر خرید آجر نما و سنگ های مصنوعی تولیدی صدر استون راهنمایی خواهند نمود.

آجر نما ساختمان

ساختمان های آجری یا به قولی استفاده از آجر نما در گذشته نسبت به امروز بسیار مرسوم تر بودند و شاید یکی از دلایل آن نبودن انواع سنگ نما آجری مصنوعی و یا سنگ مصنوعی برای طراحی نما ساختمان ها بود. امروزه با پیشرفت فن‌آوری و تولید آجر نما ساختمانی مصنوعی به عنوان یکی از محبوب ترین مدل های سنگ مصنوعی صدر استون ، تقریبا به صورت کامل جایگزین نسل قبلی خود که همان آجر های ساده  و ساخته شده از خشت ، شده اند اما این محصول جدید دارای خواص و ویژگی هایی است که موجب برتری آن در مقابل انواع آجر نما نسل های گذشته گردیده که میتوان به استحکام بالا، وزن سبک‌تر ، قسمت مناسب ترو زیبایی چندین برابر و خیره کننده آنها اشاره نمود. آجرهای نما صدراستون نمیسوزند و شوره نمیزنند!

بتن اکسپوز نما

بتن اکسپوز نما

سنگ نما دکوراتیو

سنگ نما دکوراتیو

سنگ نما مصنوعی

سنگ نما مصنوعی

سنگ نما آنتیک

سنگ نما آنتیک

اشتراک در خبرنامه

محصولات

سنگ مصنوعی ,سنگ آنتیک,سنگ انتیک,سنگ دکوری,سنگ دکوراتیو,سنگ نما,سنگ نمای داخلی,سنگ تزیینی,سنگ مصنوعی تزیینی,سنگ تزئینی,بتن اکسپز,بتن اکسپوز,صدر استون,نمایندگی فروش سنگ,سمنت پلاست,

نشانی ما

تهران، شهرک غرب، فاز2، خ هرمزان، بین کوچه دوم و چهارم پلاک 1 تلفن: 88576006 و 87106-021 کد پستی: 1466613964
کارخانه: شهرک صنعتی شمس آباد،بلوار نارنجستان،گلبرگ ۳، پلاک ۵
تلفن :۹۸۲۱۸۷۱۰۶+ و ۹۸۲۱۸۸۵۷۶۰۰۶+