کدام عوامل بر قیمت میکروسمنت تاثیر می گذارد؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عوامل موثر بر قیمت میکروسمنت

اجرای میکروسمنت توسط یک فرایند یدی و با لایه های متعدد انجام می شود که بنابراین قیمت هر متر مربع به میزان قابل توجهی به عوامل زیر بستگی دارد:

اندازه کار که اجازه می دهد هزینه های نصب کاهش یابد، در کارهای بزرگ هزینه هر مترمربع میکروسمنت کاهش میابد.

اندازه پنل ها، و تعداد گوشه ها و وصله ها

، که نیاز به کار با ماله و آماده سازی بیشتر دارد.

نوع زیربنایی که محصول بر روی آن اجرا می شود:

اگر کف نامنظم یا حساس به ترک خوردگی باشد، تعداد لایه های بیشتری نیاز است. در پایه های نرمتر و یکدست تر، میکروسمنت قیمت پایین تری خواهد داشت.

کف یا دیوارها

اجرا میکروسمنت در کف سریعتر از دیوار است. با وجود این که مش فایبر گلاس معمولا در کف نصب می شود، و نه در دیوارها ، سهولت بیشتر در پخش مواد بر روی سطح کف، قیمت هر متر مربع میکروسمنت را کمی ارزان تر می کند.

از طریق صدر استون، شما می توانید نه تنها میکروسمنت را با قیمت مشخص خریداری کنید، بلکه اگر به ما اعتماد کنید تا پوشش کف خانه یا هر سطح دیگری را برایتان اجرا کنیم، از شرایط ویژه محصولات میکروسمنت ما نیز بهره مند خواهید شد.

صدراستون یک شرکت بین المللی بوده که به طور کامل در تولید و ساخت بتن اکسپوز و میکرو سمنت و سنگ آنتیک  فعال می باشد. این ماده ظاهری جذاب را ارائه می دهد که نصب واجرا آن توسط دست ظاهری زیبا و اثربخش را ارائه میدهد.

با پوشش منحصر به فرد ما زیبایی محصول حفظ میشود، در حالی که مقاومت آن در برابر عوامل مختلف نیز حفظ میشود و انعطاف پذیری بیشتری را نیز با این محصول به دست می آوریم، که همه آنها بر دوام کف های بدون درز تاثیر می گذارند.

علاوه بر این، هنگام خرید با ما شما فرصت انتخاب بین طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح های خاص را خواهید داشت.

به دلیل ظاهری زیبا و ماندگار و در عین حال سهولت در نصب و اجرا میکروسمنت صدر استون با مزایای قابل توجهی نسبت به هر نوع دیگر ازمیکروسمنت راه حلی بسیار مناسب برای پوشش کف دیوار و یاهر سطح دیگری است.

 

  • جهت دریافت کاتالوگ جدید ترین محصولات سنگ مصنوعی و آنتیک صدر استون بر روی دریافت کاتالوگ کلیک فرمایید

    دانلود کاتالوگ

Before download...

Continue... ×

اشتراک در خبرنامه

محصولات

سنگ مصنوعی ,سنگ آنتیک,سنگ انتیک,سنگ دکوری,سنگ دکوراتیو,سنگ نما,سنگ نمای داخلی,سنگ تزیینی,سنگ مصنوعی تزیینی,سنگ تزئینی,بتن اکسپز,بتن اکسپوز,صدر استون,نمایندگی فروش سنگ,سمنت پلاست,

نشانی ما

تهران، شهرک غرب، فاز2، خ هرمزان، بین کوچه دوم و چهارم پلاک 1 تلفن: 88576006 و 87106-021 کد پستی: 1466613964
کارخانه: شهرک صنعتی شمس آباد،بلوار نارنجستان،گلبرگ ۳، پلاک ۵
تلفن :۹۸۲۱۸۷۱۰۶+ و ۹۸۲۱۸۸۵۷۶۰۰۶+