فیبر سیمان چیست ؟ نحوه استفاده و اجرای فیبر سیمان در انواع نمای ویلایی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فیبر سیمان چیست ؟ نحوه استفاده و اجرای فیبر سیمان در انواع نمای ویلایی

استفاده از فیبر سیمان به عنوان گزینه ای مناسب برای نمای هر دو ساخمانهای خانه های معاصر و سنتی در حال رشد است. موضوعی که اکثر مردم به آن توجه نمیکنند این موضوع است که این محصول پوششی بسیار مناسب برای ایجاد ظاهری ویلایی است. اگر به دنبال به دست آوردن ظاهری همچون کلبه ، یک خانه ی ویلایی و در عین حال مدرن و یا یک خانه با سبک های ویلایی هستید میتوانید از این محصول استفاده کنید. از همه مهمتر شما میتوانید تمامی این ویژگی ها و ظاهر ویلایی را بدون نیاز به هیچگونه تعمیر و نگه داری که معمولا در صورت استفاده از ترمووود و چوب مورد نیاز است به دست آورید. این پنج مثال از خانه های ویلایی راه هایی را برای استفاده از فیبر سیمان را به شما معرفی میکند تا با استفاده از فیبر سیمان ظاهری را که به دنبال آن هستید به دست آورید.

1. کلبه ویلایی با فیبر سیمان

هنگامی که منزل شما در محیطی منحصرد به فرد و تاثیرگذار واقع شده است ، باید اطمینان حاصل کنید که خارج از منزل نه تنها با فضای داخل مطابقت دارد، بلکه همزمان با هم ترکیب و تکمیل میشوند. در این کلبه کوهستانی ویلایی، فیبر سیمان در قالب چوب طبیعی ، ظاهری چشمگیر ایجاد می کند که زیبایی را با محوطه اطراف آن ترکیب می کند. سیمان الیاف مورد استفاده در دو اندازه کفپوش، ظاهر فیبر سیمان را طوری می نماید که از کناره های لبه صندلی با بافت چوب واقعی ترکیب شده تا با تیرها، پست ها و جزئیاتی که در قسمت بیرونی ساختمان هستند مطابقت داشته باشد.
ظاهر ویلایی نیز کاملا با قسمت سنگ شده که در قسمت ورودی ساختمان قرار دارد، و همچنین لبه های پشت بام به خوبی در هم می آمیزد.

 فیبر سیمان چیست نحوه استفاده و اجرای فیبر سیمان در انواع نمای ویلایی 2

2. جایگزین کلبه ویلایی با فیبر سیمان

اگر شما در منطقه ای ویلایی زندگی می کنید، احتمالا با ظاهر ورودی یک کلبه آشنا هستید. این نوع خانه ها زیبا هستند، اما نیاز به مراقبت های گرانقیمت بسیاری دارند تا بتوانند همین شرایط را سالیان سال حفظ کنند. با فیبر سیمان شما می توانید ظاهری که یادآور ورودی یک کلبه ی سنتی است را داشته باشید، درحالی که حفظ آن بسیار ساده تر و مقرون به صرفه تر است. در این مورد، فیبر سیمان با برخی جزئیات ورودی ساختمان، به منظور دستیابی به ظاهری ویلایی، ترکیب شده است. بخشهای افقی لبه دار دارای بافت چوب طبیعی است، در آن سعی شده است تا ظاهری بسیار شبیه به کنده های چوبی به دست آید. با این حال، از آنجا که فیبر سیمان نیازی به آب بندی، رنگ آمیزی، و یا نگهداری در برابر رطوبت و یا موریانه ها ندارد، این ساختمان سالها بدون نیاز به نگهداری و تعمیر خوب به نظر میرسد.

3. قلعه ویلایی

گاهی اوقات ویژگی یک ساختمان در جزئیات آن است و حتی اگر شما در تلاش برای دستیابی به ظاهری ویلایی هستید، این بدان معنا نیست که شما نمیتوانید در عین حال نمایی زیبا و الهام بخش داشته باشد. در این خانه دوست داشتنی ویلایی، فیبر سیمان به روش های مختلفی برای به دست آوردن جزئیات غنی و مورد علاقه مشتری مورد استفاده قرار گرفته است. این محصول در هر دو جهت افقی و همچنین در کمربند های زراعی نامنظم مورد استفاده قرار گرفته است. ظاهر نامنظم و زاویه دار کار شده در این پروژه، به ایجاد فضایی ویلایی برای ساختمان کمک می کند، در حالی که ترکیب رنگ در اطراف پنجره ها و درها کمک می کند تا همه چیز با هم ترکیب شوند و ظاهری یکپارچه به دست آید. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع سنگ مصنوعی و سنگ آنتیک و بتن اکسپوز به قسمت های مشخص شده مراجعه فرمایید.

4. ظاهر ویلایی مدرن

فیبر سیمان چیست نحوه استفاده و اجرای فیبر سیمان در انواع نمای ویلایی 3

یکی از جدیدترین روندهایی که در صنعت طراحی امروز است، ظاهری مدرن و در عین حال ویلایی است. این ترکیبی از معماری صنعتی پسا مدرن با ابعاد ویلایی است، که خطوط خشن یک خانه معاصر را خنثی می کند و باعث می شود احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشید. فیبر سیمان ، با انتخاب های مختلف برای طرح، اندازه و رنگ، پوشش مناسبی برای هر نوع ساختمان مدرن و در عین حال ویلایی میباشد. در این مورد، رنگ طبیعی سدری با یک رنگ عمیق سیاه و سفید بر روی صفحات کمی بزرگ تر ترکیب می شود تا به ایجاد تضاد در ساختمان و طراحی کمک کند. این رنگ های هماهنگ دو بخش را با هم، ترکیب میکند و ظاهری یک یکپارچه را ایجاد میکند.

5. افسون فضای قدیمی و ویلایی

فیبر سیمان چیست نحوه استفاده و اجرای فیبر سیمان در انواع نمای ویلایی 4

خانه های ویلایی نباید صرفا رنگ طبیعی چوب را داشته باشند تا جذابیت خود را حفظ کنند یا موثر باشند. گاهی اوقات این ظاهر و شکل نما است و نه رنگ آن که به ایجاد ظاهری جذاب کمک می کند. در این خانه که به سبک خانه های ویلایی، شکل های خاکستری نامنظمی را برای پوشش کل ساختمان انتخاب کرده است، و زیبایی دو چندانی با پایه سنگ طبیعی برای دودکش قرار داده است کمک می کند تا بافت و علاقه زیادی به این خانه اضافه شود، و با محوطه اطراف هماهنگ شود و احساس کنید که این خانه بخشی از محیط اطراف آن است.

ظاهری ویلایی که می خواهید

خانه هایی با ظاهر ویلایی را میتوان به سادگی با استفاده از فیبر سیمان خلق کنید. این محصول فوق العاده همه کاره را می توان در بسیاری از روش های مختلف برای ظاهر، احساس، و سبکی که شما می خواهید برای خانه خود داشته باشید چه معاصر و چه ویلایی استفاده کنید. سبک و ظاهر ویلایی خانه یا ساختمان خود را با استفاده از فیبر سیمان میتوانید که سال های سال ماندگار حفظ کنید.

 

Related Items

چگونه سنگ مصنوعی را نصب کنیم ؟

دستور عمل نصب سریع و آسان تولیدات شرکت نما سنگ صدر

سنگ مصنوعی چیست؟ چگونه تولید م

سنگ مصنوعی چیست و کاربرد سنگ مصنوعی در مقایسه با س

بکارگیری سنگ و صخره مصنوعی و ط

بکارگیری سنگ و صخره مصنوعی همراه با سنگ طبیعی و مع

چگونه طراحی نمای دکوراسیونی خا

  چگونه با بازنگری در طراحی درب و پنجره و وی

چگونه خانه ای راحت و مدرن داشت

چگونه خانه ای راحت و مدرن داشته باشیم؟ یکی از دلا

  • جهت دریافت کاتالوگ جدید ترین محصولات سنگ مصنوعی و آنتیک صدر استون بر روی دریافت کاتالوگ کلیک فرمایید

    دانلود کاتالوگ

Before download...

Continue... ×

اشتراک در خبرنامه

محصولات

سنگ مصنوعی ,سنگ آنتیک,سنگ انتیک,سنگ دکوری,سنگ دکوراتیو,سنگ نما,سنگ نمای داخلی,سنگ تزیینی,سنگ مصنوعی تزیینی,سنگ تزئینی,بتن اکسپز,بتن اکسپوز,صدر استون,نمایندگی فروش سنگ,سمنت پلاست,

نشانی ما

تهران، شهرک غرب، فاز2، خ هرمزان، بین کوچه دوم و چهارم پلاک 1 تلفن: 88576006 و 87106-021 کد پستی: 1466613964
کارخانه: شهرک صنعتی شمس آباد،بلوار نارنجستان،گلبرگ ۳، پلاک ۵
تلفن :۹۸۲۱۸۷۱۰۶+ و ۹۸۲۱۸۸۵۷۶۰۰۶+